PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro většinu uživatelů revolverů bude stále platné spojení, že pouzdro na revolver rovná se tradičně kožené. Pouzdra z výběrové hovězí usně dodáváme v prémiové kvalitě renomovaného sedlářství Hess. Svému uživateli poskytují luxusní vzhled, velmi dlouhou životnost a praktičnost konstrukce, která vyniká vysokou bezpečností a maximálním komfortem při nošení. Kožená pouzdra Hess nabízíme v délkách na míru každému revolveru, velikostně pro praváka nebo pro leváka a v černé nebo v hnědé barvě.

Nejmodernější styl odolných pouzder z plastu vytvarovaných doslova plasticky přesně na míru konkrétnímu revolveru. Nejvyšší rychlost tasení a přitom maximální bezpečnost při nošení nabité zbraně.

Střenky pro revolvery ALFAPROJ se dle jejich materiálů dělí na plastové, pryžové a dřevěné.

Plast je nejčastější volbou pro účely, kde je požadována velká odolnost proti hrubému zacházení, ekonomičnost a kde vzhled není prvořadý. V rámci pryže nejvíce zaujme náš bestseller model 13, což je ve skutečnosti jednodílný „grip“ s vyztužujícími ocelovými panely uvnitř a s mimořádně zdařilou, rozměrově univerzální ergonomií a s vysokým komfortem úchopu.

Klasické dřevěné střenky a pažby nabízíme výhradně z kvalitního ořechového dřeva a exkluzivně pro naše zbraně je vyrábí renomovaná pažbárna KLINSKY s.r.o.. Všechny povrchy ořechových střenek a pažeb nabízíme různými metodami zdrsněné a v povrchové úpravě tradičním olejováním.

OBJEDNAT STŘENKY
OBJEDNAT STŘENKY

MODEL 8

rybina

MODEL 8

vyťukávaná

MODEL 7

oranžová guma

MODEL 7

guma

MODEL 4

guma

MODEL 2

vyťukávaná

MODEL 2

rybina

MODEL 6

MODEL 9

vyťukávaná

MODEL 9

rybina

MODEL 10

MODEL 12

MODEL 14

SPORT

MODEL 19

SPORT ISSF

MODEL 11

MODEL 13

guma

Nabíjecí klip typu KOMFORT je určen k rychlému nabíjení a vybíjení nábojového válce všech revolverů ALFA STEEL ráže 9 mm Luger. Typ KOMFORT obsahuje změkčující výřezy v ramenech zachycujících náboje a díky tomu se náboje vkládají nebo naopak vyjímají s malým odporem. V případě potřeby lze tedy práci s nábojovými klipy KOMFORT provádět i bez nabíjecího přípravku PARA LOADER.

Nabíjecí klipy typu HARD jsou určeny k rychlému nabíjení a vybíjení nábojového válce všech revolverů ALFA STEEL ráže 9 mm Luger. Klip typu HARD je tuhý a maximálně pevný, zaručující dlouhodobou odolnost klipu a spolehlivé upevnění nábojů např. i po pádu klipu na zem nebo při volném nošení v kapse. K nabíjení a vybíjení klipu HARD je nutné používat trubicový nabíjecí přípravek PARA LOADER, který umožňuje pracovat s klipy rychle a bez námahy.

novinka

SPEEDLOADER je nepostradatelným příslušenstvím,

které je přizpůsobeno k zefektivnění procesu nabíjení revolverů

ALFAPROJ dané ráže a kapacity válce.

Tento nástroj, vyrobený s ohledem na přesnost a funkčnost,

nabízí milovníkům střelných zbraní rychlý

a účinný způsob přípravy revolveru k akci.

koupit

Trubicový nabíjecí přípravek PARA LOADER slouží k pohodlnému vkládání nebo vyjímání nábojů z nabíjecích klipů HARD a KOMFORT. Pro vkládání do klipu se náboje naskládají do dutiny přípravku střelami směrem dolů. Následně se při uchopeném přípravku sloupec nábojů ukazováčkem zastaví tak, aby z přípravku vyčnívalo (vlastní vahou náboje) pouze dno náboje s drážkou vytahovače, přes kterou se tlakem na celý PARA LOADER zacvakne náboj do klipu. Prázdné nábojnice nebo případně celé náboje se z klipů vyjímají nasunutím přípravku na náboj/nábojnici tak, aby se hrot na ústí přípravku dostal nad úroveň klipu. Následným otočením přípravku v ose náboje (libovolným směrem) dojde přes opěrný hrot ke snadnému vypáčení náboje/nábojnice z klipu, přičemž tyto nakonec padají přímo do dutiny PARA LOADERU.

Požadavky na spolehlivé upevnění optických zaměřovačů splní naše ocelová montážní picatinny/weaver lišta, na kterou se následně upínají odpovídající montáže kolimátorů nebo zaměřovacích dalekohledů. Montážní lišta se upevňuje šrouby do vybrání ve vrchní přepážce rámu namísto stavitelného hledí. Aplikace montážní lišty je tedy možná pouze u modelů se stavitelným hledím.

Naše zbrojovka ALFAPROJ vyrábí mušky pro své revolvery výhradně z oceli a s povrchovou úpravou kvalitním černěním. Mušky nabízíme ve více variantách výšek, šířek a v provedení bez zvýraznění nebo se zvýrazněním barevnou plastovou vložkou. Všechny mušky jsou na pohledové ploše opatřeny příčným antireflexním rýhováním.

OBJEDNAT PŘÍSLUŠENSTVÍ
OBJEDNAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

prohlédnout

prohlédnout