CUSTOMIZACE

PVD

(Physical Vapour Deposition)

Na Vaše přání Vám zbraň vyrobíme v povrchové úpravě PVD.

Jedná se o speciální povrchovou úpravu při nízkých teplotách, kdy nedochází ke změně vlastností povlakovaného materiálu a je možné jej provést v několika barvách. Tento povrch je odolný proti otěru.

Díky velmi slabé vrstvě povlaku nedochází ke zvýšení třecích ploch na jednotlivých dílech. Proto je možné tuto technologii aplikovat i na díly, kde je nutné dbát na jakost funkčních ploch jako je spoušť, válec atd…

Je jen na Vás, jakou barevnou kombinaci na své zbrani si vyberete.

K dispozici je povrchová úprava PVD lesklá i matná.

GOLD 24K

BRONZE

RAINBOW

POPTÁVKA
POPTÁVKA

CERACOTE

Jedná so o povrchovou úpravu nanášenou lakováním a tvrzením v peci. Její velkou výhodou je barevná stálost, otěru odolnost, ochrana proti korozi a vnějším vlivům. Díky této povrchové úpravě, můžete na svoji zbraň přenést různě vzory a barevné kombinace.

Vzhledem k vyšší vrstvě této povrchové úpravy, je možné ji nanášet na díly s nižším požadavkem na přesnost, tedy na tělo, víko, plášť hlavně a gumové střenky. Díly jako válec, spoušť a kohout se v této povrchové úpravě nedělají. Důvodem je nutnost hladkého chodu.

Povrch je díky zrnitosti velmi příjemný na držení a zvyšuje komfort při manipulaci se zbraní.

POPTÁVKA
POPTÁVKA

Na základě Vašeho přání, Vám na zbraň vytvoříme rytinu, ať už to budou Vaše iniciály, okrasné ornamenty nebo vlastní osobní MOTTO. U rytin se jedná o ruční práci a ne o laserové vypalování, znamená to, že každá zbraň je ORIGINÁL. V případě série několika stejných rytin, je nutné počítat, díky ručnímu zpracování, s drobnými odchylkami, což dělá z každé zbraně originál.

Cena rytiny se odvíjí od její náročnosti a velikosti, proto Vám ji můžeme sdělit až po seznámení se s Vaší představou. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám nezávazně poskytneme informace po předložení Vašeho návrhu.

RYTINY

POPTÁVKA
POPTÁVKA

prohlédnout

prohlédnout