ALFAPROJALFA STAINLESS9 mm LugerALFA PARA

Řada ALFA PARA STAINLESS má nábojový válec zkrácený z důvodu větší optimalizace jeho délky na náboje 9 mm Luger a také z důvodu snížení celkové hmotnosti válce. Hlaveň je v tomto případě prodloužena směrem vzad, právě o délku předního zkrácení nábojového válce, jehož původní délka byla odpovídající klasické konstrukci pro náboje 357 Magnum a 38 Special. Nábojový válec ALFA PARA je zkrácený taktéž na jeho zadní části, čímž odrývá dna nábojů až na úroveň uložení nabíjecí klipu. Toto řešení umožňuje rychlejší vkládání klipu, poskytuje lepší vizuální kontrolu nabití válce a při střelbě bez nabíjecích klipů dovoluje pohodlné vytažení nábojnic uchopením přímo prsty.

2"

4"

6"

3"

5"

2”

MODEL 9221

MODEL 9221

RÁŽE

Model 9221 „Parabuldog“. Naše nejkratší verze revolveru ráže 9 mm Luger s „buldočím“ vzhledem krátkého, ale agresivního revolveru, navazující na tradici anglických „bulldog“ obranných revolverů z konce 19. století. V rámci své 2“ hlavně je v sériovém provedení výjimečný svým stavitelným hledím a takto vznikl na základě požadavků střelců sportovních disciplín v kategoriích lidové obranné střelby.

9 mm Luger

DÉLKA HLAVNĚ

2" / 61 mm

DÉLKA ZBRANĚ

192 mm

HMOTNOST

820 g

KAPACITA

6 ran

stavitelné

nerez

POPTÁVKA
POPTÁVKA

3”

MODEL 9231

MODEL 9231

RÁŽE

Revolver ALFA PARA STAINLESS střední velikosti je určen nejen na nošení a k sebeobraně, ale díky stavitelnému hledí je to univerzální model ke kondiční nebo i sportovní střelbě. Jak tomu u revolverů s hlavní délky 3“ často bývá a v ráži 9 mm Luger dvojnásob, stávají se volbou uživatelů požadujících pouze jednu zbraň tzv. ke všemu.

9 mm Luger

DÉLKA HLAVNĚ

3" / 86 mm

DÉLKA ZBRANĚ

217 mm

HMOTNOST

880 g

KAPACITA

6 ran

stavitelné

nerez

POPTÁVKA
ZRUŠIT

4”

MODEL 9241

MODEL 9241

RÁŽE

Revolver ALFA PARA STAINLESS ráže 9 mm Luger v plné služební velikosti a v kombinaci se stavitelným hledím přináší vlastnosti typického policejního revolveru, ale navíc s možností přesného individuálního nastřelení zbraně. Sportovní využití v akčních disciplínách je samozřejmostí a dobrý poměr hmotnosti k rozměrům nevylučuje ani skryté „služební“ nošení k sebeobraně.

9 mm Luger

DÉLKA HLAVNĚ

4" / 112 mm

DÉLKA ZBRANĚ

243 mm

HMOTNOST

975 g

KAPACITA

6 ran

STAVITELNÍ HLEDÍ

stavitelné